Naše firemní hodnoty...
PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKŮM

- k našim zákazníkům se chováme tak, jako bychom sami byli na jejich místě a museli investovat naše prostředky za jejich zboží. Je pro nás prioritní se zákazníkem spolupracovat tak, aby byl společný výsledek naší a jeho práce přínosem pro jeho podnikání, ne s ním soutěžit. Totéž my očekáváme od zákazníka.


INTEGRITA

- je pro nás důležité, aby zákazníkovo podnikání fungovalo a od nás dostal stoprocentní službu a produkty více, než maximalizace našeho zisku.  Chápeme důležitost kvality zboží pro jeho podnikání stejně tak, jako včasnost a pravidelnost dodávek.


ČESTNOST

- s našimi zákazníky jednáme upřímně a čestně, chápeme, že pravdivá a včasná informace i když nemusí být příznivá, je pro jeho podnikání daleko důležitější, než informace, která „zní dobře".


DŮVĚRNOST 

- chápeme, že informace, které máme o zákazníkově podnikání, jsou důvěrné, stejně tak chápeme, že zboží, které objednává, není možné poskytovat pro jeho trh působnosti někomu jinému.


FIREMNÍ POLITIKA

- od našich zaměstnanců vyžadujeme precizní, profesionální práci a jsme ochotní je férově ohodnotit bez rozdílu původu či národnosti. Naši zaměstnanci jsou zároveň naši přátelé a tudíž vyznáváme naprosto férový přístup jak mezi sebou, tak od našich zaměstnanců vůči našim zákazníkům.

Firemní hodnoty PrideRich

Priderich
On-line sledování zásilek
ONLINE PŘEHLED OBJEDNÁVEK
CZECH REPUBLIC
PRIDERICH CORP. LTD


Tel:      +420 775 55 44 68     
E-mail: ondrej@priderich.com
DEUTSCHLAND
PRIDERICH CORP. LTD


Tel.:     +49 35 83 51 74 01     
E-mail: nowak@priderich.com
PRIDERICH CORP. LTD
CHINA
PRIDERICH CORP. LTD


Tel.:     +86 135 030 60 650     
E-mail: robert@priderich.com
Czech Republic
Germany
China
Czech Republic
Germany
English
China